Stefa lekarza

Badamy wszystkie geny

W ramach badania genetycznego Imagene.me sprawdzisz wszystkie 22 tysiące genów oraz 47 mln nukleotydów w DNA, w tym 370 genów związanych z nowotworami.

22.000

badamy wszystkie geny i 47 milionów nukleotydów

100%

badania wykonujemy w 100% w Polsce. Mamy autorską bazę danych

NGS

najnowocześniejsza technologia genetyczna NGS: Next Generation Sequencing

35

zespół ekspertów: lekarzy, genetyków, analityków, biotechnologów

Nasz zespół

Eksperci DNA Imagene

dr hab.
Mirosław Kwaśniewski

Genetyk, biolog molekularny, bioinformatyk, kierownik Centrum Bioinformatyki i Analizy Danych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Założyciel IMAGENE.ME.

Laureat nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia naukowe.

Koordynator prac grup badawczych w projektach z zakresu Medycyny Spersonalizowanej i genomiki wielkoskalowej, skupionych głównie wokół problemów chorób cywilizacyjnych, w szczególności nowotworów, cukrzycy typu II i chorób układu krążenia. W ramach tych projektów współpracuje z przodującymi ośrodkami naukowymi w Polsce i na świecie.

W swojej pracy wykorzystuje najnowsze metody analityczne z zakresu genomiki i biologii systemowej. Pełni rolę doradcy organizacji międzynarodowych i firm biotechnologicznych w dziedzinie nowych technologii genomiki i analizy danych biomedycznych.

Nasz zespół specjalistów DNA

To ponad 35 profesjonalistów z dziedziny biotechnologii, medycyny, genetyki i informatyki.
Doświadczeni specjaliści w zakresie biotechnologii, genetyki, medycyny, bioinformatyki, inżynierii oprogramowania, bezpieczeństwa danych, analityki biznesowej, Sztucznej Inteligencji, analizy danych, UX/UI i psychologii.
Nasi partnerzy

Z kim współpracujemy?